onroerend goed te koop Costa Vicentina

Woningen of objecten kopen in Costa Vicentina. Regio Costa Vicentina ligt in Portugal. portugalcasa heeft momenteel in Costa Vicentina 799 woningen of objecten te koop. Dit portugese onroerend goed is te zien over 58 pagina's. In Costa Vicentina bedraagt de gemiddelde prijs van woningen of objecten op portugalcasa € 0.

uw zoek criteria:

kaart
799 woningen of objecten gevonden

pagina 52 van 58

huis Lagoa

(Lagoa (Algarve))

Lagoa Lagoa (Algarve) huis foto 314671
469 000 € - -

Huis te koop met referentie ww_CAR120P. Te koop in postcode gebied 8400-310 top Huis. Gatehouse international algarve heeft onroerend...

terrein Portimão

(Portimão)

Portimão Portimão terrein foto 314642
200 000 € - -

Aangeboden terrein in Portimão. Te koop terrein in de regio Portimão in portugal . Terrein in de regio Faro....

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314599
669 000 € 3 -

Appartement met leuk terrein of tuin van 47 m2. Te koop appartement in de regio Silves in portugal ....

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314598
462 000 € 2 -

Appartement in de regio Faro. Appartement, Armação de Pêra, met een prijs van 462000 euro. Loja 10 - vila...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314597
251 000 € - -

Appartement in de regio Faro. Appartement te koop met referentie 810251004. Te koop appartement in de regio Silves in...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314596
237 000 € - -

Loja 10 - vila lusa - portimão heeft onroerend goed in Faro. Appartement te koop met referentie 810251003. Aangeboden...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314595
242 000 € - -

Appartement in de regio Faro. Appartement in de verkoop met een oppervlakte van 42 m2. Te koop in postcode...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314585
462 000 € 2 -

Appartement met 2 kamers. Appartement, Armação de Pêra, met een prijs van 462000 euro. Te koop in postcode gebied...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314584
671 000 € 3 -

Te koop appartement in de regio Silves in portugal . Appartement in de regio Faro. Te koop in postcode...

appartement Armação de Pêra

(Silves)

Armação de Pêra Silves appartement foto 314583
413 000 € 2 -